Dīvāni

Dīvāni pēc Jūsu izmēra un dizaina. Mūsu darbs tiek radīts ar kārtīga mēbeļnieka rokām ņemot vērā Jūsu vēlmes!
Gultas un dīvāni ir daļa no mūsu uzņēmuma un mēs lepojamies ar katru radīto darbu!
Dažādi dizaina risinājumi no vienkārša līdz sarežģītam. Katrs var atnākt pie mums un pasūtīt JEBKURU gultu, kuru redzējāt citviet vai internetā!
Pie katra klienta pieejam individuāli
Mēs izskatam katra potenciālā klienta vēlmes un nodrošinam Jūs ar mūsu profesionālo viedokli ar kādu pieeju mēbeļu izgatavošanā jāiet. Katram gultai vai dīvānam cenas tiek noteiktas pēc izgatavošanas grūtības, izmēra un materiāliem.
Mūsu darbi
Lai precizētu cenas, lūdzam sazināties ar mūsu profesionāļiem.
DĪVĀNS
SECRET
Modelis Secret- lieliskais risinājums nestandarta mēbeļu izstrādājumam, lai optimizētu nelielu vietu. Variācija mīksta ērtā divstūru dīvāna pārvēršanai par gultu piedāvā daudzas iespējas, ieskaitot vizuālu estētiku un komfortu. Spēcīgi mehānismi, kas notur gultas pamatus, veicina gaisīguma uztveri. Palete ir tik saderīga, ka to var izmantot kā galveno krāsas akcentu telpā, vai arī to var apvienot ar citiem toniem.
DĪVĀNS
Promo
Moduļu dīvāns Promo patiks lielu gabarītu, komforta un funkcionalitātes cienītājiem. Tā konstrukcijas elementi ir arī sānos esošie elkoņu balsti ar iebūvētu dekoratīvu plauktu, saliekamie elementi pilnvērtīgas guļvietas iegūšanai un ietilpīga iekšējā veļas kaste. Apšuvuma piesātināti pelēkais tonis ir kombinējams ar jebkuru istabas interjera toņu un nokāsu paleti.
DĪVĀNS
Lazur
Moduļu stūra dīvāns Lazur ir komforta, stila, izcila kvalitātes polsterējuma un ļoti elastīga pildījuma iemiesojums. Modeļa dizainam ir minimāls augšējās daļas slīpums papildu ērtībai. Dīvāna roku balsti ir pietiekami augsti un var zonēt telpu. Tekstila šķiedra "spēlē" ar gaismu. Saules gaisma piešķir spilgtumu un pavedienu pārplūdi, to trūkums pārveido dīvāna krāsu vienā bagātīgā tonī.
DĪVĀNS
Wood
Dīvāna modelis Wood ir nepārspējami komfortabls un ergonomisks. Izsmalcinātības iespaidu tam piešķir izpildījuma krāsu un materiālu izteiktais kontrasts. Ideāli izvēlētie materiāli vienlaikus ir arī dekoratīvi elementi. Pazemās, tomēr izteiktās gaišās koksnes kājiņas un elkoņu balsti atsvaidzina modeļa koptēlu, savukārt lielie, apaļīgie spilveni skaisti un izsmalcināti apspēlē šīs mēbeles stilu.Moduļu stūra dīvāns Lazur ir komforta, stila, izcila kvalitātes polsterējuma un ļoti elastīga pildījuma iemiesojums. Modeļa dizainam ir minimāls augšējās daļas slīpums papildu ērtībai. Dīvāna roku balsti ir pietiekami augsti un var zonēt telpu. Tekstila šķiedra "spēlē" ar gaismu. Saules gaisma piešķir spilgtumu un pavedienu pārplūdi, to trūkums pārveido dīvāna krāsu vienā bagātīgā tonī.
PĀRĒJIE
Dīvāns
Dīvāns
Dīvāns
Dīvāns
Dīvāns
Dīvāns
Krēsli
Dīvāns
Krēsls
Dīvāns
Dīvāns
Dīvāns
Dīvāns
Dīvāns
Seko mums sociālos tīklos, un apmeklē mūsu ofisu Rīgā!
E-pasts: sps@spsplus.lv
Phone: +371 22009880
Privātuma politika