Apskati mūsu gultas kolekciju!
Lai uztaisītu individuālus izmērus, lūdzu, sazinaties ar mūsu speciālistiem.

Gultas

Gultas pēc Jūsu izmēra un dizaina.
Gultas un dīvāni ir daļa no mūsu uzņēmuma un mēs lepojamies ar katru radīto darbu!
Dažādi dizaina risinājumi no vienkārša līdz sarežģītam. Katrs var atnākt pie mums un pasūtīt JEBKURU gultu, kuru redzējāt citviet vai internetā!
Pie katra klienta pieejam individuāli
Mēs izskatam katra potenciālā klienta vēlmes un nodrošinam Jūs ar mūsu profesionālo viedokli ar kādu pieeju mēbeļu izgatavošanā jāiet. Katrai gultai vai dīvānam cenas tiek noteiktas pēc izgatavošanas grūtības, izmēra un materiāliem.
Mūsu darbi
Lai precizētu cenas, lūdzam sazināties ar mūsu profesionāļiem.
GULTA
Blue
Gulta Blue piesaista uzmanību ar savu staltumu un greznību. Augstā atzveltne veidota kā iespaidīgs šokolādes tāfelītes veida dekors. Pamatne ļauj pilnībā ievietot matraci, tā padarot šo mēbeli vēl komfortablāku. Modeļa apšuvumam ir izmantots skaists, mīksts un ilgmūžīgs augstas kvalitātes materiāls. Neparasti skaistā krāsa īpaši harmonē ar gandrīz jebkuru guļamistabas dizainā esošo toni un nokrāsu.
GULTA
Neon
Ultramodernā gulta Neon patiks nestandarta risinājumu un mūsdienīguma jebkurā tā izpausmē cienītājiem. Garais galvgalis un tam pievienotie naktsskapīši ar izvelkamām kastēm ir gaismu izstarojoši, ar vairākām krāsu variācijām – tie ienesīs guļamistabā šarmu un romantiku.
GULTA/SKAPIS
Top
Modelis Top - lieliskais risinājums nestandarta mēbeļu izstrādājumam, lai optimizētu nelielu vietu. Variācija mīksta ērtā dīvāna pārvēršanai par gultu piedāvā daudzas iespējas, ieskaitot vizuālu estētiku un komfortu. Spēcīgi mehānismi, kas notur gultas pamatus, veicina gaisīguma uztveri. Palete ir tik saderīga, ka to var izmantot kā galveno krāsas akcentu telpā, vai arī to var apvienot ar citiem toņiem.
GULTA
Tirkiz
Izsmalcināts un elegants siluets ir iemiesojies majestātiskā neprātīgi skaistas un piesātinātas tirkīza krāsas gultā. “Dekoratīvo flīžu” rakstā sadalītais galvgalis kombinācijā ar paša karkasa augsto pamatni piešķir modelim faktūras oriģinalitāti. Gulta atbilst visām mēbeļu modes prasībām un lieliski iekļausies gan izsmalcinātas klasikas, gan arī spilgta modernisma guļamistabas interjerā. Papildu ergonomiku modelim piešķir apslēptā apjomīgā veļas kaste, kas aprīkota ar ērtiem gāzes mehānismiem.
GULTA
King
Komfortablā gulta King rada līdzsvaru starp klasiku un moderno stilu. Dārgais materiāls, roku darbs un capitonne savilkumu tehnika pietuvina šo modeli ieturēti elegantam, un izsmalcinātam stilam. Šim stilam tipiskās pogas, kas dziļi iegremdētas atzveltnes apšuvumā un gultas pamatnē, rada tēla specifisko rakstu. Apšuvumam izmantots īpaši kvalitatīvs audums, kas imitē dabīgo ādu, savukārt materiāla krāsa iekļausies jebkurā guļamistabas interjerā.
PĀRĒJIE
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Gulta
Seko mums sociālos tīklos, un apmeklē mūsu ofisu Rīgā!
E-pasts: sps@spsplus.lv
Phone: +371 22009880
Privātuma politika