LAbs miegs ar sps+
Pareiza Matrača Izvēle Jūsu Jaundzimušajam Mazulim
Atklājiet svarīgākās lietas, lai izvēlētos pareizo matraci savam jaundzimušajam. Mūsu ceļvedis aptver drošību, izmēru, materiālu, komfortu un budžetu, lai nodrošinātu mierīgu miegu.
Jūs domājat, ka varētu būt laiks kaut ko mainīt?
Kā jaunam vecākam, drošas un komfortablas miega vides radīšana jaundzimušajam ir galvenā prioritāte. Viens no svarīgākajiem lēmumiem, ko pieņemsiet, ir pareizā matrača izvēle mazuļa gultiņai. Šajā emuārā mēs apspriedīsim, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties matraci jaundzimušajam un kāpēc ir svarīgi pieņemt pārdomātu lēmumu.
Drošība pirmajā vietā
Izvēloties matraci, jums vajadzētu galvenokārt pievērst uzmanību mazuļa drošībai. Ir svarīgi izvēlēties matraci, kas cieši un droši iesēžas gultiņā, un starp matraci un gultiņas malām nav atstarpes, kas lielākas par diviem pirkstiem. Arī matracim jābūt cietam, jo mīksts matracis var palielināt nosmakšanas vai iesprūšanas risku.
Izmērs
Noteikti izvēlieties matraci, kas cieši iederas jūsu mazuļa gultiņā. Pārāk mazs matracis var radīt bīstamas spraugas, savukārt pārāk liels matracis var izraisīt jūsu mazuļa ripošanu vai iesprūšanu
Materiāls
Svarīgs ir arī matrača materiāls. Mēs iesakam izvēlēties vienkāršu kokosa plāksnes matraci, jo tas nodrošina stingru atbalstu un ir ražots no dabīgiem materiāliem. (Pie mums tas ir matracis "Inga Pluss". Izvairieties no lietotu matraču iegādāšanās, jo tie var saturēt alergēnus vai kaitīgas ķīmiskas vielas.
Komforts
Lai gan komforts nav vissvarīgākais faktors, tas joprojām ir svarīgi ņemt vērā. Ērts matracis ļaus jūsu mazulim gulēt cieši un mierīgi, nodrošinot labāku nakts miegu gan jums, gan jūsu mazulim. Jau atkal - ciets matracis nodrošina jaundzimušajam lielāku atbalstu ķermenim guļot.
Visbeidzot, pareizā matrača izvēle jaundzimušajam ir svarīga viņa drošībai, komfortam un vispārējai veselībai. Pieņemot lēmumu, apsveriet izmēru, materiālu, komfortu un par prioritāti izvirziet drošību. Augstas kvalitātes matracis var nodrošināt jūsu mazulim nepieciešamo atbalstu un komfortu mierīgam miegam.
Подпишитесь на нас в социальных сетях и посетите наш офис в Риге!
Электронная почта: sps@spsplus.lv
Телефон: +371 22009880
Политика конфиденциальности